Bulletin k utkání
Tatran 2.
Ženy potřebují udělat poslední krok, ten se pokusí provést v nedělním kole se Znojmem. Juniorky čekají ostravští giganti

Ženy potřebují udělat poslední krok, ten se pokusí provést v nedělním kole se Znojmem. Juniorky čekají ostravští giganti

Zatímco Olomouc muže historicky skončit v první čtyřce a tím se vyhne týmům z první trojky. Znojmo naopak v historické sezoně v Extralize získalo za 19 zápasů pouze jeden bod. Znojmu v zápase o nic nejde, Olomouc musí zvítězit. Juniorky čeká náročný víkend, utkají se s Ostravou a Vítkovicemi.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Jak bylo řečeno, Znojmo ve své premiérové sezoně získalo pouze jeden bod a je beznadějně poslední. Jediný body získalo za prohru v prodloužení s Libercem. V posledním kole obdrželo Znojmo 21 gólů od Vítkovic. Jedinou přesilovou hru dokázaly znojemské hráčky proměnit ze 14 pokusů. Nejproduktivnější hráčkou je Bára Procházková s 20 body.

FBS Olomouc

Olomoucké hráčky mají vše v svých rukou. Soupeř je k tomu více než přívětivý a nic by nemělo bránit v udržení se na čtvrtém místě, ale nepředbíhejme. Olomouc získala 35 bodů z 19 zápasů, momentálně má stejně bodů s pátými Bulldogs. V posledním kole si před fantastickou kulisou poradila s Třincem 8:3. Třetinu odehraných přesilovek dokázala Olomouc využít, a ubránila 78 % oslabení. Nejproduktivnější hráčkou je Lucie Cholinská s 28 body.

1. SC Tempish Vítkovice

Vítkovice jsou na pátém místě se ziskem 37 bodů. V prvním utkání s Olomoucí podlehly 1:2. V posledním odehraném zápase dostaly 14 gólů od Chodova. Mají 90% oslabení a 35% přesilovky. Nejproduktivnější hráčkou je Karolína Šimková se 44 body.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Ostrava je na tom se 35 body o jednu příčku hůř než Vítkovice. S Olomoucí prohrála první zápas 2:6. Má 63% oslabení a 30% přesilovky. Minulý víkend uhrály s Chodovem remízu. Neproduktivnější hráčkou je Anna Kytlicová se 37 body.

FBS Olomouc

Olomouc je s 48 body čtvrtá. Momentálně drží juniorky šňůru pěti výher v řadě. Olomouc má 83% oslabení a 41% přesilovku. Nejproduktivnější juniorkou je Gabriela Vaculová

Zápas žen se odehraje v neděli, ve Znojmě od 14:00. Juniorky hrají v Ostravě v sobotu od 14:00 a v neděli od 17:00.


Zpět na úvod